#1 29.09.2008 20:39:38

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Soundtracki

Wypisujcie tu wasze ulubione soundtracki z filmów, seriali, anime itp.

Moje to:

NANA: Kizutsuite mo, Okureru yo! (mam to ustawione jako budzik xD), Oyasumi Nana (boziu, jak ja kocham dźwięk pozytywek!), Touku ni ikanaide Nana, Yachin ga hanbun?!

Elfen Lied: Lilium (oczywiście wersja pozytywkowa, a jak )

Naruto: Rising Fighting Spirit, Orochimaru Fight Theme (hee xF), Grief and Sorrow, Emergence of Talents, Jinchuuriki

Death Note: Mello, Action, Shinigami no Kai B, Kuroi Light, L's Theme, Misa no Theme B, Yotsuba Koroshi no Kaigi Shitsu, Misa no Uta

Fullmetal Alchemist: Brothers (jeeeej... śliczne!), Butou, Fukai Mori, Homunculus, Kaichou, Keiji, Kyoudai, Mametsubu Renkinjutsushi, Nonki, Romei, Touka Koukan, Kelas

Co do filmów i seriali (tu zbiór ulubionych tracków będzie bardziej okrojony): "Bones" (jakby kto nie wiedział - "Kości"): The Crystal Method - Bones Theme, "Żony ze Stepford": Stepford Wives Theme (mam jakieś odchyły w kierunku walców...), "Piąty Element": Alech Taadi (arabski rządzi xD)... i to tyle... jak narazie


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elita1c.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl www.sancygniow.pun.pl www.ntns.pun.pl www.zlobek28.pun.pl