#1 22.09.2008 22:52:45

Forumowy Troll

Użytkownik

Zarejestrowany: 22.09.2008
Posty: 5
Punktów :   

Co do rejestraciji....

Musze powiedzieć, że miałem wielkie problemy z rejestracją tutaj, nie mogłem odświeżać strony, kod jest nieczytelny, ciężko[lol, nie da się!] odróżnić O i 0 [czyli literki "o" i liczby "zero"] a także 1 i 7. Proponuję to naprawić, bo w innym wypadku, wątpię czy to forum się rozrośnie. No chyba że ma za zadanie wegetować z ilością max. 10 użytkowników. no to życzę powodzenia.


hmm... Ostatnio trollom nie wiedzie się najlepiej.... Ba, ostatnio zbanowali mnie na Onet.pl

Offline

 

#2 23.09.2008 16:08:46

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Co do rejestraciji....

Drogi Forumowy Trollu bądź też Dziecie Neo, jak zwał tak zwał. Inni nie mieli problemów ze wzrokiem tak jak ty, proponuję więc udać się do okulisty. Na obrazki przy rejestracji nie mam wpływu, gdybyś miał więcej szarych komórek i chociaż raz zadał sobie trud bycia adminem jakiegoś forum - wiedziałbyś to.

Wbrew wszystkim twoim powątpiewaniom forum się rozrosło, ot co. Witamy na forum.
"Wegetować" da się z 3 aktywnymi userami, żadnych "powodzeń" do tego nie potrzeba. Trzeba znaleźć jedynie fajnych ludzi, z którymi można gadać.

Mam nadzieję, że jeszcze się odezwiesz.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#3 23.09.2008 19:47:13

Akishi

Gość

Re: Co do rejestraciji....

Tu się zgadzam z Netami. Nie miałem żadnych problemów z rejestracją, a skoro rejestracja jest prywatna to chyba dość oczywiste, że przeglądarki blokują odświeżanie POSTDATA. Cóż, mam w każdym razie wrażenie że niektórzy się nieco mijają z dostrzeganiem sensu zakładania forum, szczególnie ogólnotematycznego. Ah well. Powodzenia w "wegetowaniu" na naszym forum.

 

#4 24.09.2008 17:14:22

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Co do rejestraciji....

a ja miałam... bo mam jakiegoś walniętego firefoxa... no i musiałam zainstalować Operę aby się tu znaleść...

Offline

 

#5 24.09.2008 17:49:13

Akishi

Gość

Re: Co do rejestraciji....

Ja też mam Firefoxa i bezproblemowo się zarejestrowałem...

 

#6 26.09.2008 07:28:20

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Co do rejestraciji....

no tak... tyle że ja na moim firefoxie nie mogę się nawet wylogować z naszej-klasy.pl... mam napisane że jestem wylogowana a nadal jest mój profil...
no i NIGDZIE nie mogę się zarejestrować... i po to muszę mieć Operę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolad.pun.pl www.zslia.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl