#1 18.09.2008 19:48:04

Slashy

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 15.09.2008
Posty: 81
Punktów :   

Szkolne schematy...

Zwała dziś była na lekcji, jak rozwiązywaliśmy zadania na polaku...

Mieliśmy wytłumaczyć pojęcia, np.nie strzępić języka itp.

Cytuje:

Polaczka(Dymarka): No dobrze, to teraz Dawid. Co to znaczy "mieć coś na końcu języka"?
Dawid: Brud

buhhahaha!!! nie no zwała! zwała!

Offline

 

#2 18.09.2008 21:13:58

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Szkolne schematy...

Czy mam szykować swój "Zeszyt do spisywania fajnych tekstów"?


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#3 18.09.2008 22:05:19

Slashy

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 15.09.2008
Posty: 81
Punktów :   

Re: Szkolne schematy...

Yhy... Dobry pomysł...

Offline

 

#4 20.09.2008 17:38:33

Tom58

Użytkownik

Zarejestrowany: 19.09.2008
Posty: 21
Punktów :   

Re: Szkolne schematy...

Otóż nasz trener zabrał mojemu koledze chipsy. On na to impulsywnie powiedział: "Oddaj". Od tamtej pory są "myfriendami"


//Uznałam, że 32 obrazki, które mają 19 tys. pikseli wysokości to w sygnaturze lekka przesada. Naprawdę. [Netami]//

Offline

 

#5 24.09.2008 18:39:29

Naomi

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.09.2008
Posty: 55
Punktów :   

Re: Szkolne schematy...

Szkolny schemat?
Ostatnio na fizyce rozmawialiśmy o naszym biednym koledze i wyszedł taki tekst: "kopnął piłkę i zwichnął sobie brak" albo "kopnął się pięta w bark i go sobie wybił" biedny Peter xD. Potem rozmawialiśmy o tym, że fizyk kupi sobie gwizdek sędziowski a nasz kochany Sadziu powiedział, że "jaki kupi trąbkę w sprayo to efekt bd lepszy" xDxDxD
A właśnie NETAMI PRZEPISUJ WSZYSTKO ZE SWOJEGO ZESZYCIKU xD


Żeeeeelki!!! :3

Offline

 

#6 30.09.2008 15:54:46

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Szkolne schematy...

Ooj, dzisiaj w szkole była po prostu ZWAŁA XD

Na polskim pisaliśmy opowiadanie o tragicznej miłości (ale oczywiście po klasie szerzył się śmiech, płacz i inne oznaki tego, że ktoś się haha) i tak powstały opowiadania o chorej psychicznie dziewczynie która kochała się w swoim wyimaginowanym chłopaku albo o gościu, który dzwoniąc do kogoś sprawiał, że ta osoba umierała po 7 dniach... Były teksty Naomi o tym, że musi wysiąść ich z pociągu... O magicznej, siedmiolistnej koniczynie... O do smarowaniu a nie do jedzeniu palcami, królowo, a może frytki do tego? xD
Wszystko przerrywane co jakiś czas tekstami Kiry typu "This is Sparta" albo "jaka Sparta". W ogóle, Kira, co ty masz do tych 300? Skalmarzyłaś się jak ci powiedziałam o parodii, którą mi pokazywał Ryżu xD
Największa zwała była of kors na angielskim. Bo były liczby porządkowe przy okazji "Ago" (to "Ago" zobaczyła Kira w książce i myślała, że to bezpośredni zwrot do niej xD). I jedna dziewczyna miała przeczytać 29th i przeczytała twenty najn..(i tu kilka sekund na namyślenie co się powiedziało źle i poprawienie)...THH. Ale takie Peanutowe HHH! Cała klasa w śmiech, ja oczywiście dostałam jakiegoś ataku, potem się nabijaliśmy z tego HHH XD XD XD

A potem to już nie mogłam pozbyć się myśli o José Jalapeňo i tym jego "Would you like to see my stick?" XD


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#7 30.09.2008 18:16:03

Naomi

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.09.2008
Posty: 55
Punktów :   

Re: Szkolne schematy...

O tak to HHH był najlepsze xD
Albo dzisiejsza data o.O Wiedzieliście, że dzisiaj jest 32.09.08? xDxD


Żeeeeelki!!! :3

Offline

 

#8 30.09.2008 18:34:58

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Szkolne schematy...

Naomi, przypuszczam, że rozumiesz, że HHH jest śmieszne, ale jednocześnie nie znasz tego przyczyny xD

http://pl.youtube.com/watch?v=tTaazL951 … re=related


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#9 30.09.2008 19:51:44

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Szkolne schematy...

Netami napisał:

Wszystko przerrywane co jakiś czas tekstami Kiry typu "This is Sparta" albo "jaka Sparta". W ogóle, Kira, co ty masz do tych 300? Skalmarzyłaś się jak ci powiedziałam o parodii, którą mi pokazywał Ryżu xD

Największa zwała była of kors na angielskim. Bo były liczby porządkowe przy okazji "Ago" (to "Ago" zobaczyła Kira w książce i myślała, że to bezpośredni zwrot do niej xD).

pfff... Sparta... xD bo Sparta jest fajna xD I Sparta ma oznaczać wszystkie przymiotniki a także i nie które rzeczowniki... ;P This is maj spartan alphabet xDD

A to z tym "Ago" to może nie tyle że myślałam że to do mnie xD ale tak fajnie sie złożyło xDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psieranczo.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl www.essz.pun.pl www.meiera20g.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl