#1 15.09.2008 20:01:29

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Fenomen of IMOŁ

A więc możemy się tutaj naszymi wrażeniami na temat EMO, EMU bądź IMOŁ. Wszystko o emo. Napiszcie tu jak jakiegoś zobaczycie!

Osobiście uważam, że to jakieś mongolskie i trochę niedorozwinięte dzieci, którym się w główkach od kasy poprzewracało i nie mają na co jej wydawać tylko sobie kupują emo-ciuchy i wyglądają jak te true emo... NIE CIERPIĘ ICH, zwłaszcza po tym jak na LSMie chłopacy biegali za mną i krzyczeli "Emo! Emo!" bo miałam pomalowane na czarno paznokcie

Slashy przesłała mi na gadu link do jednej stronki. Dobiła mnie po prostu śmiechowość opisu pewnej Ani (czemu to moja imienniczka |||) :

Zdjęcie zostało zrobione podczas prac robotniczo-egzystencjalnych - przekopywanie węgla. Wakacje to czas przykrych doświadczeń i doznań, które sprawiają, że życie staje się nie tylko koszmarem, ale także jedną wielką, rzeczywistą męczarnią. Ten świat jest dla mnie więzieniem. Muszę stąd odejść... Zdjęcie przepasane emo-czernią. Kaptur na głowie, jako niezbędny element zamaskowania zewnętrznego chroni mnie przed opadami atmosferycznymi, które sprawiają, że moje włosy się kręcą. Grzywka, długa, idealnie wyprostowana, opada na moje oko, by nikt nie widział łez i bólu, które uzewnętrzniają moją cierpiącą duszę. Dzięki niej czuję się bezpieczna, bo nie docierają do mnie chytre spojrzenia nic nierozumiejących ludzi. Arafatka jest niezbędna, by zakryć moją delikatną i smukłą szyję, która cierpi razem z resztą mego ciała. Bluzkę mam w kropki, ponieważ wyglądają one jak moje łzy. Bluzka pod spodem, jest w paski, bo paski są w każdym elemencie mojego życia... Tak wiele mówią... Spódniczka w czaszki obowiązkowo założona na czarne rurki. Dwie pary różnych butów (czarne trampki z różowym akcentem i balerinki w kropki) okazują moją niezależność i pogardę dla systemu i świata, który tak naprawdę nic nie rozumie. W dłoni dzierżę prostownice, która jest najważniejsza w życiu każdego tru, prawdziwego z nas. W drugiej ręce trzymam różowo czarny balonik, z symbolami, które odzwierciedlają moją duszę ( lol, XD, (>O_o)>, iks de, żal.pl)... Nie muszę Wam tego tłumaczyć, i tak mnie nie zrozumiecie... A moja czarna lampa, nie ma żarówki...

Żal dziąsło ściska...

Ta stronka to http://muzyka.wp.pl/id,70632,size,2,galeria.html jak chce ktoś zobaczyć zdjęcie to jest to 2/30.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#2 16.09.2008 22:15:12

Slashy

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 15.09.2008
Posty: 81
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Zgadzam się z tą myślą Netami, że EMO to niedorozwinięte dzieciaki, które nie potrzebnie wydają kasę na ciuchy takie, a nie inne...
W ogóle uważam, że bycie EMO to kalectwo, ale i tak mnie to wszystko tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg...

Wyszczególnie tylko temat cięcia się, ponieważ z tym jest jakieś wielkie zamieszanie...

Każdy uważa, że jak ktoś się tnie to na pewno może zostać kandydatem to bycia EMO, ale ja chce podkreślić, że nawet "dres" może się ciąć, choćby z powodu jakiejś dziewczyny, czy coś. Metale na pewno się tną bo mam znajomą która zadaje się z "true" metalowcami, więc mam trochę wiedzy na ten temat...
Moim zdaniem to całe cięcie się to coś co nie powinno być kojarzone z EMO...

Offline

 

#3 16.09.2008 22:39:34

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Well, well, well, podobno tak naprawdę true emo się nie tnie tylko jest po prostu baardzo emocjonalny, pisze smutne wierszyki... hm... tnie się metsaforycznie, jak to gdzieś wyczytałam, słucha emo muzyki... A część tych bogatych dzieciaków po prostu kopiuje jakiś styl i uważa, że nikt ich nie rozumie, że świat jest zły, bla, bla, bla... I to jest według nich bycie emo. Nie wiem - nie znam się - NIE JESTEM! I tego trzeba się trzymać.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#4 16.09.2008 22:56:22

Slashy

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 15.09.2008
Posty: 81
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Yhyyy...NIE WIEM, NIE JESTEM, NIE WTRĄCAM SIĘ... Jest na to wiele poglądów i niech będzie tak, jak tam se uważają...byle by tylko nie zarażało...

Offline

 

#5 17.09.2008 10:52:21

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Jak ktoś ma silną osobowość i sobie nie da czegoś wmówić to go nie zarazi. Ale jak ktoś jest taki se naiwny to może zostać wciągnięty do "klubu emo" i o. Nawet nie zauważy co się z nim dzieje. A jak podczas jednego z smutniejszych dni takiego emo się potnie, to się to może źle skończyć.

Ja tam za nic w świecie nie zamierzam się do nich przyłączać, ubierać jak oni, myśleć jak oni itd. Póki co jak widzę jakiegoś emo to się śmieję. Bo to naprawdę śmieszny widok.
Kiedyś widziałam trzyosobową grupkę emo jak wchodziła do Focusa. Był taki jeden chłopak... wysoki, wyglądający jak true. Miał wybitnie grzywe nogi i żarówiasto rózowe trampki. Takie Barbie'asto różowe.
Te krzywe nóżki pasują emo jak stoją, a nie jak chodzą i do dziewczyn a nie do chłopaków.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#6 17.09.2008 17:36:47

Naomi

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.09.2008
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Hmph... Mam pomysł może trochę pokrytykujemy wasze style, co dziewczyny? Ubierają się jak ubierają, a to co sie o nich mówi, że ich jedynym priorytetem jest ciągłe cięcię się i samobójstwa, to kłamstwa wymyślone przez osoby, które chciałyby być Emo, a nie mogą nimi być, bo coś np. starzy się nie zgadzają...


Żeeeeelki!!! :3

Offline

 

#7 17.09.2008 21:22:01

Slashy

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 15.09.2008
Posty: 81
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Trochę nie kumam o co chodzi z tymi żelkami...

Co do cięcia się to już napisałam, że nie powinno ono być kojarzone z EMO...

O co ci chodzi z krytyką stylu? Jaki mój ciuch ci się nie podoba?

Offline

 

#8 18.09.2008 11:29:58

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Oczywiście, do akcji wkracza Naomi i już szykuje się na kłótnie!! Ha ha

Och, och, och, nie broń ich tak, nie pamiętasz jak uciekałaś przed jednym w Empiku? xD


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#9 18.09.2008 14:29:29

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Netami napisał:

Był taki jeden chłopak... wysoki, wyglądający jak true. Miał wybitnie grzywe nogi i żarówiasto rózowe trampki. Takie Barbie'asto różowe.
Te krzywe nóżki pasują emo jak stoją, a nie jak chodzą i do dziewczyn a nie do chłopaków.

grzywe nogi xDDD no no xD ale ja jeszcze pamiętam jak napisałam zdrowie przez F xDD


a co do cięcia... hmmm... osobiście uważam ze emo, goci itt. sie nie tną z bo taki jest obowiązek emo czy gotha... tylko dlatego, że taka powstała moda. A to że ktoś się tnie bo to jest trendy, lans itp. to mało dojrzale. zresztą są jeszcze te śmieszne emo co się nie tną ale się ubierają i malują jakby lustra w chacie nie miały... np tak jak na zdjęciu.... lol...  Oczywiście gdzieś tam są prawdziwi emo (jak to śmiesznie brzmi xD), którzy się nie tną i zostali emo nie przez trend tylko z powołania ;p i wyglądają fajnie, nie przesadzają itd.

Offline

 

#10 18.09.2008 21:16:15

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Jooo... plemię prawdziwych emo żyjących gdzieś tam na nieodkrytej do tej pory wyspie! xD

Nie zauważyłam tych grzywych nóg, naprawdę


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#11 24.09.2008 18:46:25

Naomi

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.09.2008
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Kira, Kira, Kira i kto to mówi, że cięcie się jest mało dojrzałe? xD
Slashy masz coś do żelek?
Netami, bo ty idiotko musiałaś się na cały Empik wydrzeć "EMO, gdzie?"xD


Żeeeeelki!!! :3

Offline

 

#12 29.09.2008 17:28:40

Forumowy Troll

Użytkownik

Zarejestrowany: 22.09.2008
Posty: 5
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

hmm... mnie osobiście lekko denerwuje, że jak się wybiorę w jakiekolwiek miejsce na czarno to 3/4 ludzi w okolicy myśli: "o.O, ale emo."
Szkoda, że ich ulubiony kolor to czarny. Ja osobiście uwielbiam ten kolor, dodaje powagi. No cóż. Pech.


hmm... Ostatnio trollom nie wiedzie się najlepiej.... Ba, ostatnio zbanowali mnie na Onet.pl

Offline

 

#13 29.09.2008 17:48:01

Sabaku no Ryżu

Użytkownik

Zarejestrowany: 28.09.2008
Posty: 26
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

Ta... nie tyle co o kolor czarny, chociaż też, bardziej rozbija mi się o muzykę.
I co prawda prędzej wezmą Cię za metala, szatana, czy inne zło wcielone, ale to do jednego prowadzi...
Ale to, że ktoś słucha rocka, metalu (ale jakiegoś normalnego... a nie Aaaaa!! Złoooo! itp. ) to nie znaczy, że jest jakiś 666... tak jak z tymi koszulkami, czy rzeczami.


http://img512.imageshack.us/img512/2585/sygnatura2wo1.jpg

Offline

 

#14 30.09.2008 18:18:50

Naomi

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.09.2008
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

No helloł, nie powiedziane, że Emo tylko takiej muzy słuchają xD
Moja przyjaciółka była kiedyś perfidnym Emo( tylko i wyłącznie z wyglądu) i słuchała Tokio Hotel xDxD Albo jakiegoś śmiechowego hip-hopu xD


Żeeeeelki!!! :3

Offline

 

#15 01.10.2008 18:47:36

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Widziałam dzisiaj emo w autobusie. 58. Emo mieszkające w Opławcu?!? Wysiadło na moim przystanku...


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#16 01.10.2008 19:18:40

Sabaku no Ryżu

Użytkownik

Zarejestrowany: 28.09.2008
Posty: 26
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

<zapowietrzenie>
To strzeż się...
A nie uważacie, że jak to jest do wglądu na ogólnym, to nie narażamy się.
Potem wyjdziemy z domów w różnych miejscach... a tam już będzie na nas czekał jakiś dziki tłum.


http://img512.imageshack.us/img512/2585/sygnatura2wo1.jpg

Offline

 

#17 01.10.2008 20:42:55

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Miałam straszną ochotę zgnoić tą emo... tylko nie miałam pomysłu jak. House nie leczył jeszcze żadnego emo xD


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#18 02.10.2008 16:55:12

Naomi

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.09.2008
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fenomen of IMOŁ

no comment -.-"
Tak w ogóle, Netami co ona ci zrobiła że chciałaś ją (cytuję) zgnoić???


Żeeeeelki!!! :3

Offline

 

#19 02.10.2008 19:21:30

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: Fenomen of IMOŁ

Była emo.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolad.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.pokemon-life.pun.pl www.zslia.pun.pl