#1 04.10.2008 20:30:03

Forumowy Troll

Użytkownik

Zarejestrowany: 22.09.2008
Posty: 5
Punktów :   

DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY?! PONOĆ DLATEGO ZE NIC NIE PISAŁ. PIERDOLE TAKIE FORUM I TAKICH MODKÓW I ADMINÓW CO BANUJĄ ZA TO ŻE SIĘ NIC NIE PISZE! "JAK SIĘ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TO SIĘ NIE MÓWI"
I JUŻ! LOL!


hmm... Ostatnio trollom nie wiedzie się najlepiej.... Ba, ostatnio zbanowali mnie na Onet.pl

Offline

 

#2 04.10.2008 20:31:44

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Oj oj oj, za chwilę będzie bunt i rebelia.

Jak się nie ma nic do powiedzenia to się nie mówi, właśnie, i trzymaj się tej zasady.

Akishi nie dostał bana za niepisanie postów tylko za lenistwo.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#3 05.10.2008 10:47:17

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Forumowy Troll napisał:

DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY?! PONOĆ DLATEGO ZE NIC NIE PISAŁ. PIERDOLE TAKIE FORUM I TAKICH MODKÓW I ADMINÓW CO BANUJĄ ZA TO ŻE SIĘ NIC NIE PISZE! "JAK SIĘ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TO SIĘ NIE MÓWI"
I JUŻ! LOL!

Patrzcie jaki obrońca... Akishi mógł pisać przecież naszych zabawach czy jak się to tam zwie...
I jak już mam się uczepić czegoś to:
Przed "Ż" robi się przecinki, Pisze się "PIERDOLĘ", I w tej Twojej "Złotej Myśli" po wyrazie "powiedzenia" powinien być przecinek. To tyle ode mnie. I jeśli możesz nie przeklinaj, gdyż nie obchodzi mnie (i zapewne nikogo na tym forum) kogo lub co pierdolisz. Pozdrawiam Forumowy Trollu.


Kira.

Offline

 

#4 06.10.2008 16:50:41

Akishi

Gość

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

...Co do samej sprawy, tak właściwie nie mam zamiaru się wypowiadać. Ale ciekawi mnie parę rzeczy.

Netami napisał:

Akishi nie dostał bana za niepisanie postów tylko za lenistwo.

Masło maślane. Czy moje lenistwo na tym forum nie objawiało się niepisaniem postów? Czy może to była "kara" za  niską aktywność powiedzmy jeszcze na LSMie? Oh, straszne. Ale może to tylko nad interpretuję, nie wiem.

Kira napisał:

Przed "Ż" robi się przecinki.

Serio? Ciekawe. Czyli jak chcę napisać, że... coś jest ważne, albo koń rży... to piszemy to "coś jest wa,żne", "koń r,ży"? Nie słyszałem jeszcze o takiej regule.

Kira napisał:

", I w tej..." ", Pisze się"

Od kiedy po przecinku zaczynamy pisać od dużej litery? Po raz kolejny, czyżbym nie słyszał o jakiejś nowej zasadzie w gramatyce polskiej?

Kira napisał:

Kira.

Podpis to nie zdanie. Nie stawia się po nim kropki, słuszna uwaga Netami. Choć przecinka też się właściwie nie powinno stawiać, o.

Ostatnio edytowany przez Akishi (06.10.2008 16:56:27)

 

#5 06.10.2008 16:55:02

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Akishi napisał:

Kira napisał:

Kira.

Podpis to nie zdanie. Nie stawia się po nim przecinka.

To jest kropka.


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#6 06.10.2008 16:59:41

Akishi

Gość

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Wow. Normalnie jak dwustronne cross-examination. Przed wytknięciem niezgodności powinniśmy jeszcze pisać "Objection!". Zgodnie za radą poprawiłem swoje poprzednie "zeznanie", dodając do niego ten nowy szczegół.

 

#7 07.10.2008 18:14:59

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Akishi napisał:

...Co do samej sprawy, tak właściwie nie mam zamiaru się wypowiadać. Ale ciekawi mnie parę rzeczy.

Netami napisał:

Akishi nie dostał bana za niepisanie postów tylko za lenistwo.

Masło maślane. Czy moje lenistwo na tym forum nie objawiało się niepisaniem postów? Czy może to była "kara" za  niską aktywność powiedzmy jeszcze na LSMie? Oh, straszne. Ale może to tylko nad interpretuję, nie wiem.

Kira napisał:

Przed "Ż" robi się przecinki.

Serio? Ciekawe. Czyli jak chcę napisać, że... coś jest ważne, albo koń rży... to piszemy to "coś jest wa,żne", "koń r,ży"? Nie słyszałem jeszcze o takiej regule.

Kira napisał:

", I w tej..." ", Pisze się"

Od kiedy po przecinku zaczynamy pisać od dużej litery? Po raz kolejny, czyżbym nie słyszał o jakiejś nowej zasadzie w gramatyce polskiej?

Kira napisał:

Kira.

Podpis to nie zdanie. Nie stawia się po nim kropki, słuszna uwaga Netami. Choć przecinka też się właściwie nie powinno stawiać, o.

Po pierwsze (to pierwsze...) to jest mój błąd, powszechnie zwany literówką.
Po drugie (to drugie) często zdarza mi się pisać z dużej litery po przecinku i wiele osób o tym wie. Chociaż jak widać nie Ty i parę osób na tym forum.
Po trzecie (wywnioskować można, że to trzecie) "Kira." to jest mój podpis. Razem z kropką.

Dziękuję za uwagę.

Kira.

Ostatnio edytowany przez Kira (07.10.2008 18:22:17)

Offline

 

#8 07.10.2008 18:20:27

Netami

Głównodowodząca

9216408
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 13.09.2008
Posty: 352
Punktów :   
WWW

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Tu nie ma nic pomarańczowego, czerwonego ani zielonego, ale szczegół


"Jesteś teraz House'm Light. Jedyny pracodawca, który cię zatrudni, to ten, który zatrudnił House'a Classic." Lisa Cuddy, 4x04

Offline

 

#9 07.10.2008 18:24:32

Kira

Użytkownik

10579310
Zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: DLACZEGO AKISHI ZOSTAŁ ZBANOWANY!

Wiem bo mi kolory nie chciały się zrobić xD a było wszystko dobrze i w ogóle, tyle że kolorów nie było ;P
Ale już jest poprawione...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zslia.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.lolad.pun.pl